Yaptıklarım

Üniversite’de okuduğum süre içerisinde 2 defa resmi olmadan tamamen kendi isteğim ile staj yaptım.Bu stajlar süresince başka işlerde yaptım size bunlardan bahsedeceğim.

İlk stajım Konelsan Elektronik adında bir şirketteydi şirket Konya’da bulunuyor. Fakültemdeki hocamın şirketiydi Elektronik konusunda işlerin nasıl gittiğini öğrenmek için buraya girdim. Ancak 2 ay boyunca bana sadece vida sıktırıp ürün paketlettirdikleri ve üstüne üstlük harçlık bile vermedikleri için buradan ayrıldım.

İkinci sınıfımın yazında okuldaki kısa resmi stajın ardında İstanbul’da indir.com ‘un bağlı olduğu İmza İnternet Teknolojileri(imza.com) isimli şirkette 2 ay etkin ve okul başladıktan sonrada 4 ay kadar yarı etkin şekilde çalıştım. İstemediğim durumlar olduğu için bu şirketlede çalışmayı bıraktım.

Üçüncü sınıfımın yazında da 60 iş günü staj yaptım. Bu stajım resmi bir stajdı staj yaptığım kurum Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarıydı. Detayları blogumdaki yazıdan bakabilirsiniz.

Üniversite hayatım boyunca ilk iki yıl Toplum Gönüllüleri Topluluğunda aktif olarak rol aldım. Tüm üniversite hayatım boyunca ise Android ile uğraştım ve projeler geliştirdim. Şu an bu yazıyı yazdığım an da yapmış olduğum ve yayınladığım 20 kadar uygulama mevcut. Destek verdiğim ve yayınlamadığım daha bir çok proje daha var.

Son Güncelleme Tarihi: 9 Kasım 2016