O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler – başka bir şey neden kapandı?

Uzun bir süredir youtube videolu içerikler üreten edelkrone girişimi başka bir şey girişimi bir kaç saat önce ansızı kapatıldı. Yakın zamanda youtube videolarına son veren girişim hikayelerini baskabirsey.online sitesi üzerinden anlatmaya devam edeceklerini söylediler tahminimce yaklaşık 2 ay da bunu yerine getirdiler.

Peki başka bir şey neden kapandı?

Nedenini kimsenin bilmediği bir soru.Binlerce kişiye ilham olup.Benim bile proje yarışmasına katılmamda gaz sebebi olan insanlar birden yok oldular. Youtube kanallarında ki videolar silinde ve sitelerine girdiğinizde sizi karşılayan ufak bir not bıraktılar.

 

Konuyla ilgili Muharrem Taç hocamın facebook hesabı altında başka bir şey takipçilerinden gelen yorumları sizlerle paylaşayım belki başka bir şey yetkilileri görür.Bir açıklama yaparlar.

Not:Başka bir şey youtube kanalındaki videolar bir arkadaşın elindeymiş onlara ulaşınca bu yazıya indirme linkini ekleyeceğim.Gerçekten ilham verecek videolar herkesin izlemesini isterim.

baska-bir-sey-neden-kapandi baska-bir-sey-neden-kapandi2 edelkrone-baska-bir-sey-sonlandirildi baska-bir-sey-videolari-nerede baska-bir-sey-videolari-silindimi baskabirsey-online-acildi-mi Ekran Resmi 2016-07-03 05.34.29 Ekran Resmi 2016-07-03 05.35.52

Bir önceki yazım Bir Türk Maker Board'u tinylab Nedir? buna da bir göz atabilirsin. Beğeneceğini umuyorum.

8 Replies to “O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler – başka bir şey neden kapandı?”

 1. bende 2-4-5-6-7-8 + final1-final2-final3 videoları var HD şekilde. Onlar kaldırdıysa bunları benim paylaşmam iyi bir şey olmaz değil mi?

  1. ben önermiyorum sonradan sıkıntı çıkarabilirler başınız yanmasın bence paylaşmayın.

 2. O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler” bu söz üzere girdim sitenize yazınıza teşekkürler

  1. Teşekkürler.

 3. It’s appropriate time to make some plans for the future and it is time to
  be happy. I’ve read this post and if I could I desire to suggest you some
  interesting things or tips. Perhaps you can write next articles
  referring to this article. I want to read even more things about it! http://bing.co.uk

  1. Thanks. I understand you. We love them.We congratulate them.We were inspired. We were saddened to leave them. I guess you can edit the address of the site you want is wrong.

 4. Geri geldiler hemde beyaz atlarıyla!
  Youtube’da 2.Sezon dün başladı!

  1. Evet heyecanla takipteyim!

Bir cevap yazın