Her İşin Başı Merhaba dünya!

Her işin başı Merhaba Dünya! 🙂 Bir çok projede o ilk ışığı görmek için ilk denenen olay budur.Önce kurulumlar yapılır eğitim alınmıştır ya da alınacaktır. Hemen bi ekrana yazı yazdıralım neler oluyor bi görelim havasında girilen olaydır.

Elektronik okuyorsanız ya da çevrenizde okuyan birileri varsa o 2*16lık LCD’de kendi yazdığınız şeyi görmek şahane bir duygudur.

Yada Android, iOS veya Windows’a uygulama geliştirmeye yeni başladığınız zamanlarda. Abi ne yapalım? Nasıl bir şey yapalım? diye düşünürken hele dur bi bişiler yazalım ekrana diye başlar her olay.O yüzdendir Her İşin Başı Merhaba Dünya!

Bende aslıda taa 2012’nin Nisan ayında enesdokuz.blogspot.com a ilk yazımı girmiştim o zamandan beri ara ara bloğa bir şeyler yazar karalardım. Birçok yazım hatası yapıyor olsam da kendime göre iyi yazdığımı düşünüyorum.Tabi Enes güzel yazıyorsun diyenlerin de katkısı büyük.

Neyse gelelim asıl olaya. Yaklaşık 2 aydır İstanbuldayım ( 20 Temmuz 2015- 19 Eylül 2015) bu süreçte deneyimlerime belkide onlarcasını kattım ve bir şeyler öğrendim.Bundan ötürüdür yaptığım işleri biraz daha gün yüzüne çıkarmaya biraz daha insanların gözüne gözüne sokmaya kararlıyım. Güzel işler yaparak güzel konumlara gelen insanları görünce bende böyle yapayım dedim.

Bu sefer gerçekten kararlıyım ve düzenli bir blog tutacağım haftalık 2, aylık 5 demiyorum ama buraya her girdiğinizde okuyabileceğiniz farklı bir yazı olacak.(Her saat başı girip de beni yalancı çıkarmayın) 🙂

Haydi Selametle!

Bir cevap yazın