Ben Kimim?

Merhaba,
Ben Enes Dokuz, tek cümle ile yazılım ve eğlence sever bir bireyim. Detay istersen alt paragrafta buluşalım.

Ben 1995 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde Dünya’ya gelmişim. 2019 yılında Konya’da bulunan Selçuk Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2014 yılında başlayan Android merakım ve çalışmalarım sayesinde daha okul bitmeden ondan fazla mobil uygulama geliştirdim. 2019 Haziran’dan beri İstanbul’da şirketlerde Android Developer olarak görev almaktayım.

Yaptığım işin hep en iyisi olmasını isterim. Ama bazen harika bir ürün çıkarmak ürün çıkarabilmekten daha az önemli olduğu koşullarda detaylara çok takılmamak gerektiğini savunurum.
İşlerin yürümesi için elimden gelen özveriyi gösteririm. Çok az olmakla beraber bazen kendimden ödünde veririm ama benim verdiğim özveriyi karşı taraftan ya da iş çıktısında göremezsem kesin ve net bir şekilde sınırımı çizer ve kesinlikle kendimden ödün vermemeye devam ederim.

Çalıştığım şirketlerde hafta sonumun özel yaşantıma ait olduğunu dile getiririm bu nedenle iş verilmesinden hoşlanmam. Mesailerden nefret ederim özellikle de parasız olanlardan 🙂 Kendine saygısı olmayan bireylerin yaptıkları işlerde başarılı olabileceklerine inanmıyorum. Mesai saatlerinde iş için özel hayatlarından ödün vermelerini doğru bulmuyorum.