Eski İçerikler Gitti

Merhabalar,
Eski silinen içeriklerin üzerinde bir bardak su içip yeni sayfa açmanın zamanı geldi. Sıfırladığım blog sayfamda biraz daha ilgi alanıma uygun içerikler paylaşmaya çalışacağım.

Eski yazılarımın çoğu kelimesinde 1. sırada çıkmaktaydı ancak işini düzgün yapmayan insanlarla çalışırsanız maalesef herşeyin gitmesi gayet normal. Şimdi bu konulara pek girmeyeyim ilerde kod yazmaktan ve işlerimi pazarlamaktan arta kalan zamanlarda yaşadığım deneyimleri sizlerle yeniden paylaşıyor olacağım.

Belki beni tanımayan ve bu yazımla bana ulaşanlar için kendimle ilgili ufak birkaç bilgi vermek isterim. Ben kimim? 1995 Hatay doğumluyum. Selçuk Üniversitesinde Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.(Mezun olunca güncellicem :)) Aslında 6. senem ve son dönemimdeyim son 2 ders sonra mezunum. 2014ten beridir android uygulamalar geliştiriyorum. Tabi o sıralar üniversitede olduğum için çok üstüne düşemedim düştüğüm zamanlarda da okul uzadı zaten 🙂 2017den beri ağırlık olarak uğraşmaktayım ve kendimi idame ettirecek gelir elde ediyorum. Yine başka yazılarımda bu konularada detaylı değineceğim. Yakın vadede hedeflerim 500K indirmeli bir mobil uygulamaya sahip olmak ve onu uzun yıllar yönetiyor olmak. Uzun vadede hedeflerim 5-10 çalışanlı kendi yazılım şirketimi kurmak.

İlerde daha doyurucu ve faydalı yazılarda görüşmek üzere. Sevgiler.

2 thoughts to “Eski İçerikler Gitti”

    1. Merhaba,
      Evet haklısın aslında oradan kurtarılabilir. Bir kaç kişi için oradan kurtarmıştık ama eskisi kadar elektronikle ilgili değilim o yüzden çok fazla önemsemiyorum açıkcası. Birde her proje dönemi 5-10 kişi ile görüşmek zorunda kalıyorum. Her şeyini yaptığım yayınladığım projelerde bile hala bir şeyler istiyorlar. 🙂 Ondan kafam rahat böyle daha iyi. Ama Android konusunda yeni yazılar yazmayı planlıyorum ilerleyen günlerde.
      İyi günler dilerim sana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.